Anasayfa

Şehit Yakınları ve Gaziler Hanelerinde Ziyaret Edildi

Kategori: Çekmeköy Kaymakamlık
Cuma, 12 Ekim 2018 20:42 tarihinde yayınlandı.
Super User tarafından yazıldı.
Gösterim: 4650
 
Çekmeköy Kaymakamımız Adem Arslan öncülüğünde Çekmeköy’ün Hamidiye, Mehmet Akif ve Merkez mahallelerinde ikamet eden şehit yakınları ve gaziler ziyaret edildi.
 
 

 
Çekmeköy İlçe Jandarma Komutanı Hakan Bozgedik, Çekmeköy İlçe Emniyet Müdürü Serdar Ali Sekkin, Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Epli, Çekmeköy Müftü V. Mehmet Rıza Akgül, Çekmeköy Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Emel Kormaz, Çekmeköy Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Ozan Berktaş, Hamidiye Mahallesi Muhtarı Turgay Bozkurt, Mehmet Akif Mahallesi Muhtarı Sertif Yılmaz ve Merkez Mahallesi Muhtarı Ayşe Güneş’in de bulunduğu program çerçevesinde şehit yakınları ve gaziler ziyaret edildi.
 
Kaymakamımız Adem Arslan ziyaret ettiği hanelerde misafirperverliğinden ötürü teşekkür ettiği ev sahipleri ile yaptığı konuşmada, “Sizler bizim değerimizsiniz. Allah sizi başımızdan eksik etmesin. Çekmeköy’e yeni atandım ve ilçede ilk ziyaretimi sizlere gerçekleştirmek istedim. İstediğiniz zaman beni arayabilir, makamıma gelebilirsiniz. Kamu kurum ve kuruluşlarımız olarak her daim elimizden ne gelirse yapmaya hazırız. Bu vatan için canını seve seve feda etmiş, tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet gazilerimize sağlık, sıhhat diliyorum” dedi.
 
Şehitlerin ruhuna dua okunan ziyaretlerde hane sahipleri Celal Kalafat, Kenan Seyhan, İlhan Yiğit, Gülperi Esen ve Ali Aslan, Kaymakam Adem Arslan ve beraberindekilere teşekkür ettiler.
 
Haber Kaynağı: Çekmeköy Kaymakamlığı