Anasayfa

Kaymakam Adem Arslan’dan Okul Ziyareti

Kategori: Çekmeköy Kaymakamlık
Perşembe, 28 Şubat 2019 00:08 tarihinde yayınlandı.
Super User tarafından yazıldı.
Gösterim: 3169

Çekmeköy Kaymakamı Adem Arslan ve Çekmeköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Aktaş, Alemdağ İlk ve Ortaokulu ile Reşadiye Altan Yazıcı İlkokulu’nu ziyaret etti.

 

 

Öğretmenler ile bir araya gelerek okullarda yürütülen projeler hakkında bilgi alan ve çalışmaları için öğretmen ile müdürlere teşekkür eden Kaymakam Adem Arslan, okulların fiziki ortamını yerinde incelediği ziyaretinde öğrenciler ile dersleri hakkında sohbet etti.

Öğrenciler ile yaptığı sohbette geleceğin doktoru, öğretmeni, kaymakamı, mühendisi olabileceklerini söyleyen Kaymakam Adem Arslan, bunun tek yolunun çok okumak olduğunun altını çizdi.

Öğrencilerin hep ders çalışmaları gerektiğini ima etmediğini söyleyen Kaymakam Adem Arslan “Sürekli ders çalışın demiyoruz. Her şeyi zamanında yapmanızın geleceğiniz için olumlu olacağını düşünüyoruz. Okulunuzda dersinizi iyi dinleyin ve devamında evinize gittiğinizdeki tekrarınızı mutlaka yapın, sonrasında oyununuzu da oynayın fakat saatlerce değil. Onunda bir ölçüsü olmalı” dedi.

Daha sonra okul aile birliklerinin başkanları ile bir araya gelen Kaymakam Adem Arslan, çaba ve destekleri için tüm velilere teşekkür etti.  

 

Haber Kaynağı: Çekmeköy Kaymakamlık